Minecraft

InzercePředplatnéSoutěžPravidla soutěže MC 6/18Soutěžní pravidla

Nový časopis Minecraft! OBJEVUJ – BUDUJ – PŘEŽIJ                                 

Představujeme první oficiální Minecraft časopis pro hráče populární videohry! V každém čísle časopisu Minecraft najdete rady, tipy a návody na to, jak hlouběji rozvinout hráčské schopnosti, a načerpáte spoustu inspirace pro budování dalších úžasných staveb. Na padesáti dvou stranách také nahlédnete do zákulisí studia Mojang a zjistíte, co nového se děje v rozsáhlé komunitě hráčů. Těšit se můžete i na oficiální Minecraftí komiks a kvíz. Součástí časopisu je úžasný plakát a samolepky a další spousta nekonečné zábavy s oblíbenou hrou Minecraft.
1/19 V tomto čísle časopisu Minecraft se dozvíte, jak vylepšit svou hru – získáte tipy na to, jak porazit Skeleton Horsemany, zjistíte, jak si ochočit a vycvičit fantastická zvířata, vybudujete si stodolu a seznámíte se s životem na farmě. Také vás čekají skvosty na Marketplace a vše o bažinách.
2/19 V tomto čísle časopisu Minecraft se dozvíte vše o rybaření, Bear vám představí 10 tipů, jak přežít, a navrhnete si svůj skin. Kromě toho zjistíte vše o roklích. Také vás čekají stavební tipy na pevnost a průvodce extrémním farmařením pro pokročilé.
 

  • MOC: 129 Kč
  • Rozměr: 208×278 mm
  • Počet stran: 52
  • Periodicita: dvouměsíčník
  • Editor: Zuzana Bělohlávková