Minecraft

InzercePředplatnéSoutěžPravidla soutěže MC 6/18Soutěžní pravidla

Nový časopis Minecraft! OBJEVUJ – BUDUJ – PŘEŽIJ                                 

Představujeme první oficiální Minecraft časopis pro hráče populární videohry! V každém čísle časopisu Minecraft najdete rady, tipy a návody na to, jak hlouběji rozvinout hráčské schopnosti, a načerpáte spoustu inspirace pro budování dalších úžasných staveb. Na padesáti dvou stranách také nahlédnete do zákulisí studia Mojang a zjistíte, co nového se děje v rozsáhlé komunitě hráčů. Těšit se můžete i na oficiální Minecraftí komiks a kvíz. Součástí časopisu je úžasný plakát a samolepky a další spousta nekonečné zábavy s oblíbenou hrou Minecraft.
5/18 V tomto čísle časopisu Minecraft se dozvíte vše o světě pod hladinou, plném želv, pokladů a trojzubců! Letecká škola vám prozradí, co potřebujete k ovládnutí nebes, a kromě toho se seznámíte se světem čarodějnic, lektvarů, bažin a špičatých klobouků. Také vás čekají stavební tipy na vzducholoď nebo redstonový výtah a průvodce pro objevitele pevnosti.
6/18 V tomto čísle časopisu Minecraft se podíváte na přehled 10 nejlepších mobů, objevíte poklady ukryté hluboko v džungli, zjistíte, jak najít domov, a expert vám poradí, jak začít používat redstone. Také vás čekají stavební tipy na chrám osudu nebo redstonové padací dveře a vše o pavoucích.

  • MOC: 129 Kč
  • Rozměr: 208×278 mm
  • Počet stran: 52
  • Periodicita: dvouměsíčník
  • Editor: Zuzana Bělohlávková